Зустріч студентів Хмельницького коледжу Університету «Україна» із заступником Міністра юстиції Гією Гецадзе

14 березня 2017 року студенти – правники Хмельницького коледжу Університету «Україна» в Міністерстві юстиції України (м. Київ) зустрілись із заступником Міністра юстиції Гією Гецадзе.

Метою зустрічі очільника Мінюсту Г. Гецадзе та майбутніх спеціалістів у юриспруденції стало ознайомлення студентів зі специфікою та основними цілями сьогоденних реформ чинного уряду юстиційного спрямування.

Студенти дізнались про сьогоденні пріоритети роботи Міністерства юстиції: забезпечення справедливості та дотримання прав українців, надання якісних та комфортних сервісів, а також створення сприятливих умов для бізнесу, який надає громаді робочі місця і є рушієм економічного розвитку держави. Пан Гецадзе зауважив: «Мені було дуже приємно зустрітися зі студентами з Хмельницького. Поспілкувалися про корінні зміни у сфері юстиції. Ставилися цікаві питання та озвучувалися побажання з боку майбутніх юристів, якими ми у найближчому майбутньому, упевнений, пишатимемося».

Також для студентів було проведено екскурсію Верховною Радою України та містом-героєм Києвом. Ініціатором поїздки став Народний депутат України, радник Міністра юстиції Ігор Сергійович Алексєєв, який із візитом відвідав нашу область на початку березня.

Наші студенти повернулись до Хмельницького із приємним багажем яскравих вражень і нових знань.