Турнір студентів-правників ВНЗ Хмельницької області

Студенти Хмельницького інституту та коледжу Університету «Україна» 01.12.2017 р. взяли участь у турнірі студентів-правників ВНЗ Хмельницької області III-IV рівня акредитації, які здійснюють підготовку студентів за напрямком «Правознавство», який уже вдруге проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області.

Мета турніру – підвищення рівня правових знань студентської молоді у сфері знання норм національного законодавства; стимулювання креативного мислення та творчого самовдосконалення студентської молоді.

Турнір правознавців складався із декількох конкурсів – представлення команд, розминка, фотоконкурс, конкурси «Чорний ящик», «Ерудит», «Я – високопосадовець», «Вірю – не вірю», «Майбутній правозахисник» та домашнє завдання.

Наша команда у складі студентів – Федаша Вадима (капітан), Заморозної Ганни, Коржук Христини в напруженій боротьбі виборола диплом III ступеня та отримала цінні подарунки.

Вітаємо учасників турніру з перемогою!