Майстер-клас для студентів-правників

11 грудня 2015 року студенти Хмельницького інституту та коледжу взяли участь у вперше організованому Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області майстер-класі практикуючих юристів для студентів-правників. Даний захід був запланований та здійснений у рамках проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права, а також на виконання нещодавно підписаного між нашим навчальним закладом та управлінням юстиції області Меморандуму про співпрацю.

Суть майстер-класу полягала в наданні можливості студентам-правникам в інтерактивному режимі спілкувались із фахівцями у галузі права, а також одержати практичні навички та перейняти досвід у знаних на теренах нашої області спеціалістів-практиків у галузі права. Зокрема своїми знаннями та досвідом поділились адвокат, член Ради адвокатів Хмельницької області Наталія Віталіївна Свірневська та приватний нотаріус Хмельницького міського нотаріального округу Інна Миколаївна Дембицька.

Зазначені фахівці змальовували реальні практичні ситуації, а студенти шукали їх вирішення. Крім того, слухачі познайомились із роботою державної виконавчої служби, адже на заході також були присутні працівники Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.