Виставка кращих робіт учасників фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив»

21 вересня студенти-правознавці Хмельницького інституту та коледжу Університету «Україна» відвідали музей-студію фотомистецтва, де відбулося відкриття виставки кращих робіт учасників фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив», присвяченого 585-й річниці міста Хмельницького та урочисте нагородження переможців конкурсу. Загалом конкурсна комісія вибирала переможців з-поміж 352 фотографій, серед яких до експозиції відібрали 50 кращих. Свої фото експонували митці з Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Львова, Києва та Дніпра.

Особливо приємним було відзначення серед переможців студентки нашого вишу спеціальності «Психологія» Катерини Пташник, якій було присуджене третє місце у номінації «Ми – єдина країна».

До привітань та вручення нагород долучився і міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, який щиро подякував учасникам за участь і за світлини, присвячені рідному місту. Найкращих фотографів відзначали у номінаціях: «Хмельницький фоторепортер», «Ми єдина країна» та дитячій номінації «Мій Хмельницький». Переглянути роботи виставки можна буде до 10 жовтня у музеї-студії фотомистецтва. Саме до цього часу відвідувачі визначатимуть переможця номінації «Приз глядацьких симпатій».