Випуск у Хмельницькому інституті соціальних технологій та Хмельницькому коледжі Університету «Україна»

21 липня 2017 р. у Хмельницькому інституті соціальних технологій та Хмельницькому коледжі Університету «Україна» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітніх рівнів магістра, спеціаліста, бакалавра та молодшого спеціаліста. У цей святковий день документи про вищу освіту державного та європейського зразка вручили 234 випускникам інституту та коледжу, з яких 41 отримали дипломи з відзнакою, 10 – студентів з особливими потребами, 6 – учасників бойових дій. Відзначимо, що більшість випускників виявили бажання продовжити навчання на вищих освітніх рівнях.

Вітаючи студентів, директор інституту, професор, доктор педагогічних наук Михайло Чайковський зауважив, що заклад є першопрохідцем та лідером на Хмельниччині у підготовці фахівців з соціальної роботи, фізичної реабілітації, документознавства та інформаційної діяльності. За 18 років існування заклад сформував потужний професорсько-викладацький колектив, належну навчально-матеріальну базу, яка відповідає всім вимогам до вищого навчального закладу III – IV рівнів акредитації. За сукупним рейтингом МОН України інститут посів третє місце по м. Хмельницькому та п’яте місце по області за підсумками 2016-2017 навчального року. За весь період функціонування вишу дипломи державного зразка отримали понад 8 тисяч студентів, серед яких відомі громадські діячі та політики, службовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, працівники банківських установ, практикуючі психологи, соціальні працівники, фахівці у сфері фізичної культури та спорту, успішні підприємці, відомі журналісти тощо.

Інститут укотре є лідером щодо набору на перший курс серед недержавних вишів області. Сьогодні у закладі навчається близько тисячі осіб, із яких 7% – це молодь з особливими потребами, та понад 100 студентів – учасники АТО. Зазначимо, що для студентів, які беруть участь в антитерористичній операції, діє гнучка система фінансових знижок, зокрема – 50% фінансування навчання учасників АТО-хмельничан здійснюється коштом місцевого бюджету. Нещодавно вирішено питання щодо аналогічного фінансування учасників АТО-мешканців області з бюджету Хмельницької обласної ради.