Випуск у Хмельницькому інституті соціальних технологій та Хмельницькому коледжі Університету «Україна»

16 липня 2015 року у сквері «Сад Григорія Сковороди» відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст та магістр студентам денної та заочної форм навчання, які завершили навчання у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна». В цей святковий день дипломи про вищу освіту державного зразка отримають більше 200 випускників інституту, з яких 32 – дипломи з відзнакою, 8 – студентів з особливими потребами. Відзначимо, що багато з них виявили бажання продовжити навчання в цьому ж закладі на вищих освітньо-кваліфікаційних рівнях.

Свято відвідали секретар Хмельницької міської ради, в.о. міського голови Чернилевський Костянтин Іванович та заступник Хмельницького міського голови Давиденко Григорій Михайлович.

За час існування інституту випущено більше 7 тис. фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів.

Випускники напрямів підготовки і спеціальностей «Соціальна робота», «Психологія», «Здоров’я людини»/«Фізична реабілітація», «Фінанси і кредит», «Правознавство», «Документознавство та інформаційна діяльність» з гордістю та вдячністю дивляться на пройдений шлях у рідному закладі.

На даний час у інституті навчається більше 1 тисячі студентів, з них близько 7% – студенти з особливими потребами. Інститут є багаторічним лідером по набору студентів серед ВНЗ недержавної форми власності Хмельниччини.

Заклад є першопрохідцем і лідером на Хмельниччині у підготовці фахівців з соціальної роботи та фізичної реабілітації. Також уперше в області ліцензовано підготовку фахівців з напряму «Документознавство та інформаційна діяльність», друга вища освіта за спеціальністю «Фізична реабілітація».

За 15 років існування заклад сформував потужний професорсько-викладацький колектив, до якого входять 8 докторів наук, професорів та близько 40 кандидатів наук, доцентів. У закладі немає жодного штатного викладача без наукового ступеня, який не працював би над кандидатською дисертацією. В Університеті «Україна» діють спеціалізовані Вчені ради по захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Не може бути нарікань і на потужну навчально-матеріальну базу, яка відповідає усім вимогам до вищого навчального закладу 3-4 рівнів акредитації. Особливо слід відзначити інформаційно-комп’ютерний центр із вільним виходом у мережу «Інтернет» та власну науково-технічну бібліотеку з більше ніж 70 тис. примірниками навчальної та наукової літератури. Важливою практичною базою є навчально-реабілітаційний центр, юридична клініка та центр соціальної інклюзії.

При інституті створено коледж із можливістю навчання на базі 9-ти та 11 класів.

Наш успіх став можливим завдяки постійній підтримці з боку обласної та міської влади усіх рівнів та Фонду України соціального захисту інвалідів.

Практично всі нинішні випускники інституту працевлаштовані, переважна більшість із них працює за фахом, отримавши в інституті поглиблені теоретичні знання та додаткові практичні навички фахової трудової діяльності.

Тому, випускаючи студентів, колектив інституту з оптимізмом дивиться у майбутнє і з упевненістю чекає нового поповнення на студентських лавах!